Książka odwiedzin

Wspaniała galeria!

Data: 2012-07-22 | Dodał: liliowa

Obejrzałam od A do Z. Piękne prace. Jesteś niezwykle twórcza i pomysłowa. Decoupage to również moje hobby, mocno zaniedbywane z powodu braku czasu, ale wiem, ile daje radości :-) (https://galerialiliowa.blogspot.com) Pozdrawiam

Wspaniałe

Data: 2012-06-08 | Dodał: Maria

Przepiękne twe cuda, ja również zajmuję się decoupagiem -hcoc od niedawna ale jestem z siebie zadowolona poniewaz tworzenie tzw. niepowtarzalnych arcydzieł to moja domena yzciowa od kilkudziesięciu lat Pozdrawiam

oniemiałam

Data: 2012-05-04 | Dodał: zwyczajna

Nikt jeszcze nie napisał o butelkach. Są przepiękne.
Nie obejrzałam jeszcze innych Twoich dzieł, ale zaraz to zrobię. Na Twój blog trafiłam przypadkiem, szukając informacji na temat cieniowania na szkle.

Dar

Data: 2012-01-30 | Dodał: Czytelnik

Ostatnio duzo oglądam twórczych prac i dochodze do wniosku, że to co jest darem jest piękniejsze, niż prace ludzi "wykształconych".
Zadaje sobie pytanie: Z kim trzymać z Uczelniami artystycznymi, czy z Bogiem? Po Twoich pracach widac, że Uczelnia nie daje nic, tylko psuje sztukę i wychowuje "kicz" w postaci "awangardu".
Życze powodzenia.

Jestem zachwycona

Data: 2011-07-13 | Dodał: róża

Obejrzałam prace i bardzo jestem zachwycona i zauroczona.Ostatnio biorę udział w kursie decoupage i jestem szczęśliwa, zakochana w sztuce.

cos wpaniałego

Data: 2011-06-19 | Dodał: Biedronka

Witam ja dopiero odkryłam te wszystkie wspaniałe rzeczy jeszcze nie miałam okazji zrobić czegoś sama ale widząc twoje pracę prostu się w nich zakochała nie wiem czy kiedyś będę potrafiła coś takiego ale już się nie mogę doczekać

wszystko ladne

Data: 2011-05-10 | Dodał: motyl

trafilam do Ciebie zupelnie przypadkiem, tak sobie smigam po necie. bardzo podobaja mi sie Twoje pudeleczka, chusteczniki, tace z cudnymi spekaniami, nie wiem jak takie duze Ci wychodza? no i zegary masz boskie.

Wstaw nowy komentarz